انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگین های برلیان اتمی rg-n219 از سری زیورآلات زنانه است که از فلز نقره ساخته شده و دارای عیار ۹۲۵ می باشد. این انگشتر به دلیل کیفیت بالای نقره به کار رفته درآن در مقابل رطوبت و تغییر رنگ مقاوم است و جزو زیورالات بادوام محسوب می شود. همچنین این انگشتر دارای کارت گارانتی معتبر لوکس گلامور است و از لحاظ ثبات رنگ و کیفیت تضمین می گردد. 

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگین های برلیان اتمی rg-n219 دارای نگین کاری باگت است و نگین های بدون ریزش می باشند. همچنین نوع نگین های به کار رفته در این انگشتر از نوع برلیان اتمی می باشد که دارای درخشش و شفافیت فوق العاده بالایی هستند. این انگشتر را می توان با انواع دستبند نقره و یا گردنبند نقره ست کرد  همچنیناین انگشتر  قابلیت استفاده روزانه و یا استفاده در مراسمات مختلف را دارا می باشد. این انگشتر گزینه مناسبی برای افرادی است که به دنبال خرید انگشتر نقره زنانه با کیفیت و شیک هستند. 

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگین های برلیان اتمی rg-n219 باید به صورت درست مراقبت و نگهداری شود تا در طول زمان کدر نشود و درخشندگی خود را از دست ندهد از همین رو توصیه می شود مقاله مربوط به نحوه نگهداری از زیورآلاترا مطالعه فرمایید. همچنین برای تعیین سایز انگشتر می توان از آموزش تعیین سایز انگشتر استفاده نمود.

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگین های برلیان اتمی rg-n219 دارای وزن ۱+_۴٫۵ گرمی است که گرمی ۱۵۰۰۰ تومان محاسبه می شود.

عکس های بیشتر ازانگشتر نقره زنانه طرح گل با نگین های برلیان اتمی rg-n219…

خرید انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگین های برلیان اتمی rg-n219

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگین های برلیان اتمی

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگین های برلیان اتمی rg-n219 از نمای روبرو

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگین های برلیان اتمی

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگین های برلیان اتمی rg-n219 از نمای مشکی

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگین های برلیان اتمی

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگین های برلیان اتمی rg-n219 از نمای پایین

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگین های برلیان اتمی

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگین های برلیان اتمی rg-n219 از نمای دور

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگین های برلیان اتمی


تگ ها: انگشتر انگشتر زنانه انگشتر نقره زنانه خرید انگشتر خرید انگشتر زنانه خرید انگشتر زنانه خاص انگشتر برلیان خرید اینترنتی انگشتر